تبلیغات
آموزش کسب درآمد اینترنتی - سایت کلیکی probux
 
آموزش کسب درآمد اینترنتی
شنبه 2 فروردین 1393 :: نویسنده : فاطــمهـ ...

سلام دوستان

در اینترنت یکی از بیشترین گردش های مالی در زمینه تبلیغات است. یک وبسایت برای رسیدن به اهداف خود بایستی در وهله اول آمار بازدیدکنندگان خود و رنکینگ(رتبه) خود  را بالا ببرد. باری این اقدام (افزایش رنکینگ) بایستی امار ورودی بازدید کننده زیاد باشد. خب برخی از سایت ها که ما به آنها سورفینگ میگوییم، هستند که در ازای دریافت مبلغی این کار را انجام میدهند اما چطوری، انان اعضایی دارند که آن اعضا  از سایت هایی که سایت سورفینگ به آنها معرفی میکند بازدید میکنند آن هم در ازای پول. یعنی سایت سورفین پولی را از سایتی که قصد بالا بردن رنک خود دارد دریافت می کنند و بخشی از آن پول را به اعضا می دهند( در ازای بازدید از آن سایت ) و مابقی را خود بر می دارند.

خب حالا آن شیوه کسب درآمد را میشه توضیح داد. من در این مکان مخوام سایت هایی را به شما در این زمینه معرفی کنم (ایرانی و خارجی) تا شما هم از آن بهره ببرید. نکته مهم اینه که این شیوه زمان زیادی نمی خواد و شما بایستی هر سایت رو در حد 10- 20 ثانیه باز کنید و این کار رو می توانید همزمان با کارهای دیگه ( مثل چت کرد، تحقیق ، یا هر کاری) انجام بدید و شما در اکثر سایت ها به حداقل بازدید از سه سایت در روز (برای بهره مندی از کلیه مبالغ پرداختی) کافی است. نکته مهم اینه که سایت های زیادی هستند که ممکنه کلاه برداری کنند و پول شما رو ندند یا بعد از چند بار پرداخت دیگه پول ندند واسه همین مدام به ما سر بزنید تا تازه ترین اخبار را در این زمینه به شما ارائه کنیم.

امروز یه سایت خوب رو میخوام بهتون معرفی کنم.

برای دسترسی بر رو این لینک کلیک کنید.

ثبت نام در این سایت مثل بقیه سایت ها می باش. این سایت چند نمونه تبلیغات رو به کاربران جهت مشاهده ارائه میکند که برخی از اونها 5 ثانیه و برخی 30 ثانیه بایستی دیده شود.

نکته در مورد این سایت اینه که در ازای برخی از تبلیغات تحت عنوان Fixed Advertisements مبلغ 0.01 پرداخت میکند و برای دیگر انواع 0.001 و 0.005

حداقل میزان برداشت در این سایت 5 دلار است یعنی بعد از رسیدن درآمد به 5 دلار میتونید درخواست برداشت بدید.

نکته مهم در این سایت اینه که شما برای دریافت پورسانت رفرال ها ( کسانی که شما معرفی کردید) حتما باید چهار 4 لینک را در روز ببینید در غیر این صورت درآمد کامل پورسانت آن روز شما به حساب شما پرداخت نمیشود. در صورت مشاهده 1 لینک در آن روز یک چهارم (0.25 درصد) در صورت دیدن 2 لینک یک دوم و الی آخر

شما بعد از باز کردن هر لینک بایستی صبر کنید تا خط زمانی پر شود و زمانی که پیغام

Advertisement validated!
You've just been credited $0.01

برای شما نمایش داده شده ( مبلغ 0.01 در مورد تبلیغات 30 ثانیه ای است و این عدد متناسب با تبلیغ تغییر میکند)

استراتژی های کسب درآمد خوب:

در این سایت به دلیل اینکه مبلغ پرداخت کلیک ها مناسب است (یک سنت به ازای هر کلیک و روزی 4 کلیک 1 سنتی تضمین شده) میتوان به سرعت کسب درآمد را افزایش داد. من در اینجا تجربه شخصی خودم رو مینویسم.

فرض رو بر این بزاریم که شما نتونستید هیچ رفرال ( عضوی که از طریق شما به سایت معرفی میشه) رو معرفی کنید. خب با توجه به اینکه اگر بخواهید فقط با کلیک روی لینک ها درآمد کسب کنید و 1 سنت 1 سنت جمع کنید، مدت بسیار زیادی طول خواهید کشید که 5 دلار رو بدست بیارید ( 5 دلار رو به عنوان پله اول در نظر گرفتیم).

در این سایت و اکثر سایت های مشابه رفرال اجاره داده میشه. خب اول به این بپردازیم که این رفرال های اجاره ای از کجا میان. هر کسی که مستقیم به سایت وارد بشه و از طریق لینک کسی وارد سایت نشه، رفرال آزاد یا بدون سرگروه میشه. در اون صورت سایت خودش اقدام به فروش اون رفرال میکنه، پس سعی کنید از طریق لینک کسی که شما رو با این شیوه آشنا کرده وارد سایت بشید تا نفع به اون برسه نه به یکی که تو اروپا نشسته. خب با این توضیحات شما باید چه کار کنید؟ استراتژی اینه که شما بر روی لینک ها کلیک میکنید تا موجودی شما به حدی برسه که بتونید رفرال اجاره کنید. رفرال ها در دسته های 3 تایی 10 تایی 20 تایی و الا آخر اجاره داده میشن. قیمت اولین دسته یعنی 3 تایی 60 سنت  یعنی 0.06 دلار است. من به شخصه بعد از 15 روز کلیک موجودی به این میزان رسد و اولین بسته رفرال رو خریدم. وقتی شما رفرال میگیرید سرعت رسیدن موجودی شما به حداقل گفته شده بالا برای خرید دسته 3 تایی تند تر میشه من بعد از 10 رو موجودی به 60 سنت مجدد رسید و دسته 3 تایی دوم رو گرفتم، یعنی در مجموع 6 رفرال. و این کار رو ادامه دادم تا الان که 14 رفرال دارم و موجودی من در عرض 5 روز به 60 سنت رسیده. من حساب کردم که اگر هیچ رفرال دایرکتی ( رفرال دایرکت یعنی اونایی که با لینک شما به سایت وارد میشن، اگه رفرال دایرکت یا مستقیم رو در نظر بگیریم سرعت کسب درآمد بسیار بیشتر از مورد بالا میشه) نداشته باشم در عرض 1 ماه دیگه شروه به خرید دسته های 10 تایی میکنم ( قیمت دسته های 10 تایی 2 دلاره) و تا زمانی که رفرال هام به 50 نرسیدن هیچ پولی برداشت نمیکنم.

نکته مهم اینکه که این رفرال ها برای یک ماه هستند و شما در هر هفته فقط میتونید یک دسته رفرال بگیرید ( چه 3 تایی چه 10 تایی یا بیشتر) پس سعی کنید و قتی سرعت کسب درآمدتون زیاد تر شد برید سراغ رفرال های 10 تایی و بیشتر. راستی بعد از یک ماه میتونید رفرال ها رو برای یک ماه دیگه تمدید کنید با پرداخت 20 سنت یعنی 0.2 دلار.

چطور رفرال اجاره کنم؟

شما وقتی بر روی لینک کلیک میکنید پول وارد حسابتون میشه، وقتی وارد اکانتتون میشد در صفحه اول در قسمت وسط صفحه میزان درآمد کسب شده شما نمایش داده شده. در یک کادر مربع شکل در سمت راست هم چهار گزینه هست که یکی رفرال هست. شما برای خرید رفرال باید از این قسمت اقدام کنید. اما قبل از اون باید پول کسب شده را از قسمت Main balance به کیف پول خرید رفرال یا Rental balance انتقال بدید. برای اینکار در کادر مربع وسط بر روی عبارت روبروی Rental balance کلیک کنید. در صفحه باز شده 4 راه برای کسب اتقال پول به این قسمت هست. 3 راه از بیرون یعنی پی پال paypal و پیزا payza و لیبرتی رزرو  یک راه از حساب اصلی درون سایت ما فعلا میخوایم از حساب اصلی بیاریم اما میتونیم از خارج از حساب هم پول بیاریم و مستقیم یه دسته رفرال مثلا 50 تایی بگیریم. ما بر روی probux main blance یعنی اولین گزینه از سمت چپ کلیک میکنیم و با فلش هایی که اونجا هست مبلغ انتقالی رو کم و زیاد میکنیم و مبلغ مورد نظرمون رو منتقل میکنیم.

بعد ار انتقال بر روی My Accunt در قسمت بالای سایت کلیک میکنیم و از آنجا هم در کادر مربع شکل سمت راست بر روی رفرال کلیک میکنیم و رفرال اجاره ای رو دریافت میکنیم.

 

آیا میشود که رفرال های اجاره ای را بازیابی کرد؟

بله، شما در صفحه اصلی اکانتتون در قسمت سمت چپ در قسمت Referrals سه لینک میبینید که دو تای اونها مربوط به دایرکت رفرال و رنتال رفرال ( اجاره ای) میباشد. بر روی rented کلیک کنید در  صفحه باز شده تاریخی که رفرال ها را گرفته اید و زمان باقی مانده تا اتمام اجاره، زمان آخرین کلیک و تعداد کل کلیک ها، و میانگین روزانه کلیک ها نمایشد داده شده است. در قسمت آخر هم تصویر دو فلش به صورت دایره ای قرار دارد که شما در صورتی که رفرالی به مدت چندین روز کلیکی نداشت و میانگین کایککی اون خیلی کم بود، بر روی این دکمه کلیک میکنید و در ازای پرداخت 0.06 دلار آن رفرال را جایگزین میکنید.

 

آیا بدون اینکه من کلیکی کنم درآمد حاصل از کلیک رفرال های من به حسابم واریز میشود؟

خیر، شما باید حتما روزی 4 کلیک داشته باشید تا کل مبلغ حاصل از پورسانت رفرال های شما به حسابتون واریز بشه. این هم منطقی چون اگه همه رفرال بگیرن  کسی کلیک نکنه شما خودتون که زیر مجموعه کس دیگه ای هستید هیچ سودی به بالا سرست نمیروسونی. زیر مجموعه شما هم اگه این کار رو کنه یک دور باطل میشه. پس این شرط برای پرهیز از این دور باطل لازمه.

چطور رفرال مستقیم بدست بیاورم؟

از طریق ارتباط با دوستان در فضای مجازی مثل چت روم ها و شبکه های اجتماعی دیگر، و فروه ها. همینطور شما میتونید یک وبلاگ مثل همین را بیاندازید و همین مطالب رو در انجا قرار بدی یا مطالب خودت رو بزارید. من مشکلی ندارم از اینکه مطالب وبلاگم رو کپی کنید. فقط جای لینک های من لینک خودتون رو که سایت به شما اختصاص داده قرار بدید.


تمام متن کپی از probux.persianblog.ir
نوع مطلب :
برچسب ها : سایت های کلیکی، کسب در آمد اینترنتی، probux،
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :